Będzie się działo…

 

7 maja przeżywać będziemy IV Niedzielę Wielkanocną, czyli Niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to dzień w sposób szczególny poświęcony powołaniom. Tego dnia modlimy się za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Również nasza wspólnota będzie przeżywała ten dzień w szczególny sposób. Odwiedzimy 9 parafii naszej diecezji po to, by dawać świadectwo, że można pójść za Jezusem i oddać mu całe życie. Będziemy się też modlić o nowe pokolenia ludzi, którzy chcą naśladować Jezusa, Dobrego Pasterza.

Będziemy obecni podczas wszystkich Mszy Świętych w parafiach pw.:

  • Św. Jadwigi Królowej we Wrześni
  • Św. Kazimierza Królewicza we Wrześni
  • Świętego Krzyża we Wrześni
  • Najświętszego Serca Pana Jezusa w Węgierkach
  • Świętego Krzyża w Bieganowie
  • Św. Mikołaja w Zielińcu
  • Św. Marcina w Kaczanowie
  • Matki Zbawiciela w Gnieźnie
  • Św. Maksymiliana Kolbego w Gnieźnie

Zachęcamy do wspólnej modlitwy i rozmowy z nami. Zapraszamy Was wszystkich na powołaniówki do powyżej zamieszczonych parafii, w których podzielimy się naszym świadectwem oraz opowiemy trochę o seminarium.

Jutrzejsza niedziela rozpocznie też cały tydzień modlitw o powołania, podczas którego cała nasza wspólnota oraz zgromadzenia zakonne Gniezna będą modliły się o nowych i odważnych świadków Ewangelii.

Poniżej zamieszczamy program tego tygodnia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez cały tydzień w różnych miejscach Gniezna.

 

Zostaw swój komentarz

© 2021 Blog PWSD w Gnieźnie "Powołani". Wszelkie prawa zastrzeżone.