PWSD kibicuje na PGE Narodowym!

 

19 listopada część naszej wspólnoty wraz z księżmi Moderatorami udała się do Warszawy. W tym dniu nasza piłkarska reprezentacja mężczyzn rozgrywała ostatni mecz eliminacji Mistrzostw Europy ze Słowenią, a my wspólnie postanowiliśmy dopingować ich z trybun. Pomimo, że Polacy już wcześniej zapewnili sobie awans emocji nie brakowało.

Dodatkowym elementem, który czynił to wydarzenie wyjątkowym była nie tylko obecność po raz pierwszy niektórych braci na Stadionie Narodowym i meczu reprezentacji, ale także fakt, że mecz ze Słowenią był ostatnim występem naszego reprezentanta – Łukasza Piszczka w drużynie narodowej. Sama rywalizacja nie szczędziła nam emocji jeżeli chodzi o wydarzenia boiskowe, a w szczególności bramki. Widowisko było zacięte. Dowodem tego jest fakt, że nasi rywale dwa razy odrobili stratę bramkową.

Jednak ostatni głos należał do nas i ostatecznie ku radości całego stadionu udało nam się triumfować 3:2. Podczas meczu udało nam się zrobić kilka pamiątkowych zdjęć. Po zakończonym spotkaniu wszyscy zadowoleni, że mogliśmy pomóc dopingiem w zwycięstwie i pełni wrażeń udaliśmy się z powrotem do Gniezna. Mimo tego, że środowy poranek był trudny, to mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję wspierać naszą drużynę w sportowych pojedynkach.

Zostaw swój komentarz

© 2020 Blog PWSD w Gnieźnie "Powołani". Wszelkie prawa zastrzeżone.