Zakończenie roku akademickiego 2018/2019

• Tagi

Uroczystą Mszą św. pod przewodnictwem naszego Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka zakończyliśmy rok akademicki 2018/2019 w sobotę 29 czerwca 2019 r. Mamy za co dziękować Bogu….

Podczas Mszy św. nasz brat Krzysztof Stawski przyjął posługę akolitatu. Podziękowaliśmy również ojcu duchownemu ks. Pawłowi Rybakowi, który nie żegna się z seminarium, ale od 1 lipca podjął obowiązki prefekta roku propedeutycznego przy Sanktuarium Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju Pani Kujaw w Markowicach.  W naszej wspólnocie powitaliśmy nowego ojca duchownego ks. Andrzeja Nowickiego.

Po wspólnym śniadaniu wyjechaliśmy na wakacje. Niektórzy pojechali do rodzinnych domów, inni rozpoczęli swoje wakacyjne praktyki w seminarium, gnieźnieńskim szpitalu albo w różnych grupach duszpasterskich.