Niedziela powołaniowa w Margoninie

• Tagi

W niedzielę 9 czerwca mieliśmy okazję wraz z naszym ojcem duchownym ks. Tomaszem Trzaskawką gościć w parafii pw. św. Wojciecha w Margoninie na niedzieli powołaniowej. Poprzez uczestnictwo w tym dniu Uroczystości Zesłania Ducha Świętego w mszach świętych oraz spotkaniu z młodzieżą mogliśmy dzielić się świadectwem naszego powołania, przybliżać wspólnocie parafialnej nasze seminaryjne życie i wspólnie modlić się o dary Ducha Świętego i prosić Boga o dar nowych powołań.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi Rafałowi Wnukowi za zaproszenie i ugoszczenie nas przy stole w plebanii i podzielenie się z nami swoim doświadczeniem swojego przeżywania kapłaństwa. Dziękujemy również rodzinom, które gościły nas w swych domach na wspólnym obiedzie za otwartość i miło spędzony czas, a także wszystkim parafianom, za życzliwość, dobre słowo i modlitwę za wspólnotę seminarium.

dk. Michał Owczarczak