Adwentowy Dzień Skupienia

• Tagi

GDZIE JESTEŚ?

Pod takim hasłem w sobotę 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w naszym seminarium odbył się adwentowy dzień skupienia. 33 młodych chłopaków z różnych parafii naszej archidiecezji przybyło do nas, aby rozważać tajemnice miłości Boga który mimo grzechów i upadków człowieka nieustannie poszukuje go i prowadzi do pełni życia. W ramach tego dnia skupienia młodzi mieli okazję wysłuchać konferencji naszego ojca duchownego – ks. Tomasza Trzaskawki, uczestniczyć w warsztatach pod kierownictwem naszych braci kleryków, zjeść wspólny obiad w gronie wspólnoty seminarium i w miłej atmosferze  spędzić czas przy kawie razem z klerykami. Po południu miała miejsce wspólna Adoracja Najświętszego Sakramentu i uroczysta msza święta pod przewodnictwem księdza rektora, która była okazją do dziękczynienia Bogu za czas spędzony w seminarium i za duchowe owoce, które przyniósł cały ten dzień.

Kl. Michał

Fotorelację z tego wydarzenia znajdziecie na naszym facebooku! Wystarczy kliknąć TUTAJ