Charyzmatyk w seminarium

W cyklu poniedziałkowych spotkań z kapłanami naszej archidiecezji – w którym gościliśmy już Księdza Prymasa, ks. Wojciecha Orzechowskiego (duszpasterza młodzieży), ks. Franciszka Jabłońskiego (odpowiedzialnego za misje) i innych – tym razem przyszedł czas na spotkanie z ks. Marcinem Modrzyńskim – diecezjalnym moderatorem Odnowy w Duchu św.

Tradycyjnie rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią, po której miała  miejsce kolacja i spotkanie przy kawie, podczas którego ks. Marcin opowiadał nam o swojej posłudze duszpasterskiej, swoich inicjatywach ewangelizacyjnych i charyzmatycznych oraz o tym, jak doszło do tego, że wziął czynny udział w teledysku „Modlę się za was” (stworzonym przez Wyzwolonych z Niewoli).

Dziękujemy za to spotkanie!

fot.: M. Romel