Gościliśmy w seminarium…

 

W miniony piątek, dn. 24.02 o godzinie 19.00 w naszym domu rozpoczął swoją działalność Klub Interdysplinarnej Myśli. Podczas wykładu inaugurującego –„Miłość i odpowiedzialność a płodność”-pochyliliśmy się nad tematem antykoncepcji i naturalnego planowania rodziny (NPR). Wykład na ten temat przygotowała i wygłosiła pani Anna Łacina .

Mogliśmy podczas niego usłyszeć wiele ciekawych informacji na temat szkodliwości antykoncepcji, a także poznać zalety i sposób funkcjonowania NPR. Niesłychanie istotne było dla nas świadectwo życia Prelegentki, która jest nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem szczęśliwego i pełnego życia małżeńskiego, prowadzonego zgodnie z Bożym planem i naturą człowieka.Wykład został przyjęty z wielkim aplauzem pośród audytorium, jak również radość udzielała się Prelegentce.

Anna Łacina – absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z pasji i wykształcenia jest biologiem. Ponadto autorka licznych z zakresu bajek edukacyjnych, opowiadań fantastycznych i powieści obyczajowych. Kocha podróżować, chętnie zagłębia się w tajemnice natury, kultur i języków, niektórymi odkryciami dzieli się potem w swoich książkach.

Następne spotkanie Klubu Interdyscplinarnej Myśli odbędzie się, dn. 31.03.2017.  Zaproszony gość – channel marketing manager Wiktor Orliński -wprowadzi nas w tajniki współczesnego marketingu.

Ryszard

Zostaw swój komentarz

© 2020 Blog PWSD w Gnieźnie "Powołani". Wszelkie prawa zastrzeżone.